Postępuj jak najwięksi internetowi marketerzy na świecie i w Polsce...

"Za Moment Możesz Dowidzieć Się, Jak Najepsi Marketerzy Na Świecie Budują Swoje Fortuny I Zdobędziesz Informacje, Dzięki Którym Również Ty Będziesz Mógł Stworzyć Własny System Biznesu..."

Pewnie zdajesz sobie sprawę, że każdy biznes ma za zadanie kreować dochód i najlepiej, żeby był to dochód z tendencją wzrostową, prawda?

Nie ma przy tym znaczenia, czy mówimy o marketingu sieciowym, sprzedaży bezpośredniej, programach partnerskich czy sprzedaży Twoich własnych produktów lub usług.

W każdym z tych przypadków chcemy osiągać możliwie jak najlepsze wyniki dzięki wykorzystaniu internetu.

Widzisz, od czasu kiedy zacząłem inwestować swoje pieniądze w zdobywanie wiedzy od absolutnie najlepszych marketerów internetowych na świecie i w Polsce, zrozumiałem, że...

Bez stworzonego systemu trudno o powtarzalne wyniki...

Weźmy jako przykład marketing sieciowy...

Jeśli nie masz systemu to tak naprawdę nie rozwijasz swojego biznesu, ponieważ promujesz cudze produkty, których właścicielem nie jest Twoja firma, opierając się o plan marketingowy, który również nie zależy od Ciebie.

Nie budujesz SWOJEJ listy adresowej i nie rozwijasz relacji z ludźmi na tej liście a więc tak naprawdę na nic nie masz wpływu a kiedy firma, z którą współpracujesz będzie musiała "zamknąć drzwi", okaże się, że zostałeś "na lodzie"...

Brzmi nieprawdopodobnie?

Cóż... miałem okazję być świadkiem właśnie takiej sytuacji...

System to nie jest możliwość w marketingu internetowym ale konieczność, ponieważ posiadając go, uniezależniasz się od tego, co może wydarzyć się na rynku, zwłaszcza jeśli promujesz cudze produkty lub usługi w zamian za prowizję partnerską.

Pytanie zasadnicze, które być może teraz sobie zadajesz brzmi:

"Jak stworzyć taki system?"

Mi osobiście poznanie i wdrożenie takiego właśnie systemu, zajęło 2 lata.

Kiedy jednak zacząłem wdrażać tę wiedzę w działania, mój dochód wzrósł o 250% w stosunku do poprzedniego miesiąca. Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie jest to niepodważalny dowód na to, że ten system działa. Dodam jeszcze, że wynik taki osiągnąłem mimo tego, że stworzyłem jedynie pierwszą, główną część swojego systemu...

Teraz chcę pomóc Tobie taki system biznesu zbudować, niezależnie od tego jaka jest Twoja oferta, którą chcesz promować dzięki internetowi...

Moja pomoc ma formę video, gdzie...

...w video #1 (54:25 min.) przedstawię Ci cały proces tworzenie systemu promocji w internecie...

...w video #2 (47:25 min.) pokażę Ci jak możesz zbudować swój wizerunek w dowolnej branży, opierając się o 5 prostych kroków...

...w video #3 (52:01 min.) przedstawię Ci prawdopodobnie najlepszy sposób darmowej promocji w internecie, który będziesz mógł wykorzystać w dowolnej niszy...

Wszystko to otrzymasz NA STRONIE INTERNETOWEJ W WERSJI ONLINE, tak że będziesz mógł oglądać te video tyle razy ile tylko będziesz chciał i wdrażać tę wiedzę w swoje działania.

Razem więc otrzymasz ponad 2,5 godzinną instrukcję, którą będziesz mógł oglądać i słuchać tak często, jak tylko będziesz chciał.

Dlaczego System Biznesu Jest Tak Istotny?

Jeżeli rozejrzysz się dookoła, to zobaczysz, że ludzie, którzy osiągając wielkie rzeczy, posługują się konkretnym systemem. To dlatego właśnie niektórzy twierdzą, że McDonald'sem mógłby zarządzać 14- latek.

Powód takich opinii jest prosty. Jeżeli masz konkretny system, to wystarczy osoba, która będzie chciała z niego skorzystać, aby osiągnąć sukces. Dowodem są właśnie biznesy franszyzowe, jak np. wspomniany McDonald's.

Jeżeli Ty sam nie budujesz własnego systemu, to najprawdopodobniej działasz pod wpływem sytuacji bądź impulsu i tak naprawdę Twoje działania mogą nie dawać żadnych lub prawie żadnych efektów.

Skąd to wiem?

Przeżyłem to i wiem jak to jest, kiedy są chęci i człowiek robi wszystko co może a efektów nie widać prawie wcale. Od momentu jednak, kiedy poznałem kolejne kroki budowania swojego systemu, moje działania pozwalają mi zarabiać coraz więcej i rozwijać się coraz szybciej.

Marketing jest tak naprawdę złożonym systemem, gdzie tworzysz własne produkty bądź usługi i generujesz dochód z kilku źródeł. Jest to bardzo istotne z racji tego, że poleganie na jednym tylko źródle dochodu jest dość niebezpieczne. Kiedy jednak masz system to doprowadzasz do sytuacji, w której np. Twoja propozycja współpracy w biznesie jest jednym z kilku Twoich produktów a nie jedyną metodą, dzięki której możesz generować dochód.

To jeden z głównych powodów, dla których powinieneś zacząć samemu budować swój system, w czym chcę Ci osobiście pomóc i pokazać Ci kolejne etapy jego tworzenia.

Pewnie myślisz teraz...

"Ile będę musiał zainwestować w tę wiedzę?"

Osobiście zapłaciłem jednemu z moich mentorów blisko 900zł za kurs, w którym jeden z modułów omawiał temat takiego właśnie Systemu Biznesu.

Oczywiście nie będę chciał nawet 300zł za tę wiedzę. Tak naprawdę nie będę chciał również 100zł...

Kwota, jaką będziesz musiał zainwestować w tę wiedzę to

Tylko tyle będziesz musiał zainwestować w informację, która potencjalnie może pomóc Ci stworzyć Twój System Biznesu w internecie.

Oczywiście masz pełną gwarację satysfakcji i jeżeli uznasz, że ta wiedza nie jest warta Twoich pieniędzy i podejmiesz taką decyzję w przeciągu 30 dni, to oddam Ci wszystko bez żadnych pytań.


Jeżeli więc chcesz stworzyć Swój Własny System Biznesu i osiąać dzięki temu korzyścu nawet wtedy, kiedy ludzie powiedzą "NIE" na Twoją propozycję współpracy (jeśli działasz w marketingu sieciowym), to podejmij decyzję już teraz...

"Tak, Chcę Nauczyć Się Tworzyć Własny System Biznesu"

Wiem, że otrzymam dostęp do video zaraz po zaksięgowaniu wpłaty w wysokości...

Aby zbudować swój własny, masz do wyboru dwie drogi:
1. Możesz stworzyć go na podstawie własnych prób i błędów lub
2. Możesz wykorzystać wiedzę, której używają najlepsi internetowi marketerzy na świecie i w Polsce

Prawda bowiem jest taka, że zarówno pierwsza jak i druga droga działa. Różnica polega głównie na tym, że ta druga może zadziałać zdecydowanie szybciej a więc możesz zaoszczędzić mnóstwo swojego czasu.

Decyzja należy więc do Ciebie a ja ze swojej strony każdą jak najbardziej szanuję.

Jeśli działasz w marketingu sieciowym, stworzenie systemu biznesu ma jeszcze jeden pozytywny aspekt...

Jeżeli bowiem stworzysz już swój system (bądź jego część) to będziesz mógł tego samego nauczyć swoich partnerów biznesowych i w ten właśnie sposób osiągnąć POWTARZALNOŚĆ w swoim biznesie.

"Co więc zyskuję, ucząc się tworzyć Własny System Biznesu?"

1. Przede wszystkim rozwijasz SWÓJ biznes, opierając się o metodę, która działa
2. Jeśli rozwijasz biznes w marketingu sieciowym, nie uzależniasz się od tego co możesz zrobić firma, z którą współpracujesz
3. Możesz wykreować kilka źródeł dochodu, co sprawia, że przepływ pieniężny w Twoim biznesie będzie większy a Tobie pozwoli jeszcze efektywniej rozwijać Twój biznes

"Tak, Chcę Nauczyć Się Tworzyć Własny System Biznesu"

Wiem, że otrzymam dostęp do video zaraz po zaksięgowaniu wpłaty w wysokości...


Z życzeniami sukcesu,
Michał Kidziński